Deň detí 2018 --text

Deň detí 2018

1.Jun.2018

Dňa 1. júna sa na našej škole uskutočnili oslavy Medzinárodného dňa detí. Deti si najskôr pochutili na nanukoch a smiech a radosť sa už potom areálom šírili po celý deň. Mali možnosť zasúťažiť si v rôznych disciplínach ako hádzanie loptičkou, labyrint, lovenie rýb, skákanie vo vreci či v kimovej hre precvičujúcej pamäť. Sprevádzaní tónmi hudby postupne zbierali body, ktoré potom vymenili za vecnú odmenu. Mnohých zaujala možnosť dať si na tvár namaľovať rôzne motívy staršími žiakmi či maľovanie na chodník. Deň bez povinností a starostí, taký bol náš 1. jún.

Deň

Deň detí 2018