Druhí na Slávikovi Slovenska --text

Druhí na Slávikovi Slovenska

10.May.2018

Vo štvrtok 10. mája sa v okresnom kole predstavili slovenskými ľudovými piesňami v ZŠ Gogoľova naše žiačky Lucia Čižláková a Laura Jendrálová. V konkurencii súťažiacich v druhej kategórii výborne obstála Laura Jendrálová, ktorá získala 2. miesto. So cťou sa popasovala v súťaži najmladších speváčikov Lucia Čižláková, ktorá po prvýkrát reprezentovala našu školu v tejto súťaži. Obom dievčatám ďakujeme a Laure srdečne gratulujeme.

PaedDr. Katarína Korecová

Druhí