Volejbal žiačok 2018 --text

Volejbal žiačok 2018

14.Mar.2018

Dňa 14.3.2018 sa v Leviciach uskutočnili majstrovstvá nitrianskeho kraja vo volejbale žiačok základných škôl. Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev rozdelených do 2 skupín. Našu skupinu tvorili Topoľčany, Levice, Komárno. Druhú skupinu tvorili ďalšie 4 základné školy. Zápasy v našej skupine skončili nasledovne: TO - Levice 0-2, TO - Komárno 0-2. Do finále zo skupiny sme nepostúpili. V bojoch o konečné umiestnenie sme nakoniec hrali o 5.-6. miesto. Náš súper bola ZŠ Jarok, ktorú sme jednoznačne porazili 2-0 a skončili sme na konečnom 5. mieste. Naše dievčence zanechali opäť na turnaji veľmi dobrý dojem a zároveň nadviazali nové vrúcne priateľstvá s dievčatami z ostatných škôl. Ďakujeme Vám za vzornú reprezentáciu školy a želáme všetko dobré v nasledujúcich športových zápoleniach. Športu zdar!

Mgr. Peter Schwarz

Volejbal