Opäť je tu Valentín --text

Opäť je tu Valentín

14.Feb.2018

Svätý Valentín je dňom, kedy si viac ako inokedy prejavujeme svoju náklonnosť, priateľstvo, obdiv a máme možnosť posilňovať pozitívne vzťahy medzi staršími a mladšími spolužiakmi, taktiež medzi žiakmi a učiteľmi. Preto každoročne organizujeme školskú akciu „Valentínska pošta”, do ktorej sa tento rok zapojilo naozaj veľa žiakov. V pošte sa objavili pekne vyzdobené listy, obrázky, sladkosti a dokonca aj plyšové hračky. S rozdávaním Valentíniek nám pomohli žiačky 9. ročníka Karolína Grmanová a Sára Kellová. Láska je zotrvať a mať trpezlivosť. Láska je rodina, priateľstvo a rešpekt k sebe samému. Láska sa dokazuje každý deň, nie len jeden deň v roku.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Opäť