Postup na majstrovstvá Slovenska --text

Postup na majstrovstvá Slovenska

7.Feb.2018

Dňa 7. 2. 2018 sa v Nitre konali MK v stolnom tenise žiačok ZŠ a OG v šk. roku 2017/2018. Naše družstvo dievčat bolo v zložení - R. Lacenová, A. Illášová, K. Korf a L. Čižláková. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín po 3 a 4 družstvá. Naše družstvo postúpilo zo štvorčlennej skupiny z prvého miesta do finálovej skupiny. Počas celého turnaja sme hrali víťazne vo všetkých zápasoch, takže sme zaslúžene vyhrali celý turnaj a postúpili na majstrovstvá Slovenska. Treba však priznať aj silu súperiek, ktoré nás občas dosť potrápili, preto si prvenstvo v turnaji ceníme o to viac. Dievčence ďakujeme! Športu zdar!

Mgr. Peter Schwarz

Postup