Volejbalový turnaj 2017 --text

Volejbalový turnaj 2017

20.Dec.2017

V decembri sa uskutočnil priateľský volejbalový turnaj v rámci projektu Zober loptu nie drogy. Turnaja sa zúčastnili družstvá minuloročných deviatačiek a súčasných žiakov a žiačok našej školy. Vyrovnaný turnaj sa niesol v znamení športových emócii a zábavy. Žiaci sa v zápasoch snažili o maximálne výkony, nikto nechcel prehrať. V prvom zápase sa stretli chlapci s dievčatami našej školy, kde chlapci vyhrali 2:1. V druhom zápase nastúpili proti sebe bývalé žiačky s dievčatami. Stredoškoláčky potvrdili svoju vyhratosť a zvíťazili 2:0. V záverečnom zápase nastúpili proti sebe chlapci a bývalé žiačky. Po ťažkom a vyrovnanom zápase nakoniec chlapci vyhrali v pomere 2:1. Konečné poradie bolo: 1. miesto: chlapci ZŠ, 2. miesto: bývalé žiačky a 3. miesto: žiačky ZŠ. Za organizáciu celého turnaja a odborné rozhodovanie ďakujeme pátrovi Robertovi.

Mgr. Janka Králiková

Volejbalový