Vianočný koncert --text

Vianočný koncert

14.Dec.2017

Ako každoročne aj tento rok sa uskutočnil vianočný koncert, ktorý sa konal v priestoroch nášho farského chrámu. Stretli sa na ňom rodičia i starí rodičia, pán farár Wieslaw, pani riaditeľka Mgr. Art. Dominika Balková, pedagógovia našej i Cirkevnej základnej umeleckej školy sv. Lukáša, ktorá program spoluorganizovala a pod vedením pani učiteľky PaedDr. Kataríny Korecovej a za pomoci pani učiteľky Mgr. Janky Bošanskej a pani vychovávateľky Mgr. Magdalény Sílešovej nám žiaci predvianočné obdobie spríjemnili prednesom poézie, anjelským spevom, hrou na husliach, flaute či klávesoch, ale i tanečným číslom. Celým programom nás sprevádzali deti - písmenká abecedy, ktoré nám pripomenuli, čo sa v adventnom období stalo a akí by sme vďaka nemu mali byť. Vianočnú atmosféru na záver dotvorili zhasnuté svetlá, farebné svetielka lampášikov a spoločná pieseň so sólom Laury Jendrálovej a doprovodom všetkých účinkujúcich. Ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili na príprave a organizácii tohto krásneho podujatia a tešíme sa opäť o rok.

Vianočný

Vianočný koncert