Venček 2017 --text

Venček 2017

7.Dec.2017

Posledné úpravy vlasov a šiat, narovnať kravatu či motýlika a sme pripravení začleniť sa do spoločnosti. Venčekovou slávnosťou, ktorá sa konala v piatok večer, sme našim rodičom i učiteľom predviedli tanečné zručnosti, ktoré sme si počas niekoľkých týždňov osvojovali a zároveň im tak poďakovali za všetko, čo pre nás robia. Valčík, blues či country, žiadny štýl nám nie je cudzí o čom svedčí aj to, aké ťažké bolo vybrať venčekovú kráľovnú a kráľa. Po vtipných častuškách nasleduje ešte vtipnejšie scénické pásmo, v ktorom sa o sebe dozvedáme aj to, čo sme možno ani nevedeli. Veci sa menia a priatelia odchádzajú, no nádherné spomienky nám nikto nevezme. Tento večer nám zostane navždy v pamäti, pretože nás už čaká čarokrásny nový svet.

Venček

Venček 2017