Učíme sa háčkovať --text

Učíme sa háčkovať

4.Nov.2017

V jedno štvrtkové ráno do triedy 4.B zavítala stará mama dvoch našich žiakov, pani Edita Zelizňáková, aby nám ukázala, ako sa štrikuje a háčkuje. Najskôr deťom ukázala, ako sa nahadzujú očká. Keď deti zvládli prvý krok, mohli začať štrikovať. Išlo to nielen dievčatám, ale aj chlapcom. Kto zvládol štrikovanie, mohol si vyskúšať háčkovanie. Niektorým dievčatám sa podarilo zhotoviť si náramok. Ako poďakovanie deti vyrobili pohľadnicu pre p. Zelizňákovú.

Mgr. Mária Patáková

Učíme