Pomáhame starým rodičom --text

Pomáhame starým rodičom

2.Nov.2017

Žiaci pomáhali starým rodičom v záhrade, Nikolka Žáková dedkovi Štefanovi Daňovi, Nikolka Lovrantová dedkovi Jozefovi Lovrantovi. Nedali sa zahanbiť ani pri domácich prácach a varení: Martinka Haritunová pomáhala babičke Oľge Militkej, Nikolka Lovrantová babičke Vierke Nemešovej, Katka Laudonová babičke Eve Kákošovej, Adrián Káčer babičke Hrčárovej. Spoločné chvíle trávili aj na výletoch Lenka Haňová s babičkou Vierkou Haňovou a Saška Kmeťková s babičkou Vlastou Kmeťkovou. Dievčatá vyrábali darčeky pre starých rodičov ako poďakovanie za pomoc, podporu, lásku, starostlivosť, úsmev a spoločné chvíle.

Mgr. Oľga Kupcová

Pomáhame