Plody jesene --text

Plody jesene

27.Oct.2017

Jeseň je obdobie plné farieb, kedy v záhradách dozrieva rôzne ovocie a iné plody. To je najvhodnejší čas na tradičnú súťaž "Plody jesene," do ktorej sa pravidelne zapája veľa našich šikovných žiakov. Aj tento rok deti vytvorili ovocné a zeleninové postavičky, zvieratká a rôzne zaujímavé dekorácie. Ťažká úloha pripadla porote, ktorá mala vybrať tie najkrajšie. Na prvom mieste sa umiestnili Rudolf Karaba (3.r.) a Sára Viažičová (4.B), na druhom mieste Karolína Královičová (1.B) a Kristína Poláková (4.B) a na treťom mieste Andrea Sitárová (2.A) a Viktória Božiková (2.A). Všetkým patrí poďakovanie ako aj rodičom, ktorí pomohli svojim deťom pri tvorbe týchto krásnych jesenných dekorácií.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Plody