Lesní pedagógovia v škole --text

Lesní pedagógovia v škole

9.May.2017

9. máj štvrtákom z našej školy priniesol zaujímavé stretnutie v školskej knižnici. Medzi našich štvrtákov zavítali lesní pedagógovia – zamestnanci Štátnych lesov SR. S nimi sme mali možnosť hovoriť a besedovať o krásach lesa a hlavne stromov na Slovensku. Naši hostia nám predstavili knihu „Stromy a my“, ktorá zaujímavým spôsobom deťom približuje tajomstvá stromov v našej vlasti. Lepšie pochopiť život stromov štvrtákom pomohol i pripravený pracovný list. Beseda sa deťom naozaj páčila. Teta knihovníčka a lesní učitelia, ďakujeme Vám!

Mgr. Július Hanko

Lesní