Žiacke Pašie --text

Žiacke Pašie

12.Apr.2017

Trojdnie pred Veľkou nocou sme v kostole ukončili Pašiami, pripomienkou udalostí Veľkého týždňa. Historických úloh sa opäť zhostili žiaci 9. ročníka, za čo si po skončení vyslúžili potlesk všetkých prítomných. Následne sme sa presunuli na Kalváriu, kde sme absolvovali Krížovú cestu. Za trochu pochmúrneho počasia sme vystúpili až na jej vrchol a ukončili sme tak prípravu pred najväčšími kresťanskými sviatkami, ktoré nám v škole i v živote pripomínajú, že po páde musíme znovu vstať a kráčať ďalej.

Žiacke

Žiacke Pašie