Besedy so spisovateľom --text

Besedy so spisovateľom

10.Apr.2017

Dňa 10. apríla sa našej škole konali besedy so spisovateľom Martinom Hunčárom. Žiakom prvého stupňa porozprával o zdravom životnom štýle, vysvetlil im čo jesť, aby boli zdraví a urobili spolu aj zopár klikov. Piatakov a šiestakov motivoval k tvorivosti a pútavou formou ich oboznámil s viacerými jej stránkami - kreslením, písaním, herectvom i lúštením hlavolamov. Pre najstarších žiakov bola určená prednáška o holokauste, na ktorý im predstavil jeden z názorov.

Besedy

Besedy so spisovateľom