Deň narcisov --text

Deň narcisov

7.Apr.2017

Deň narcisov nám má pripomínať solidaritu s ľuďmi trpiacimi rakovinou. Hoci je to symbol smrti a spánku, rovnako ako kríž, je aj symbolom zmŕtvychvstania, znovuzrodenia prírody, slnka prebúdzajúceho sa k životu, chuti neprestať bojovať. Možno iba jeden z 365-tich dní, no deň významný. Žiaci i učitelia si tento malý žltý kvietok mohli dňa 7. apríla pripnúť na oblečenie, keď prispeli na liečbu pacientov s onkologickým ochorením. Malý skutok, ktorý nijako nezasiahne naše životy, no môže zmeniť, ba zachrániť životy iných. Sme radi, že sme mohli byť súčasťou tejto kampane.

Deň

Deň narcisov