Volejbalový turnaj --text

Volejbalový turnaj

18.Feb.2017

V sobotu 18. februára sa v našej škole konal druhý ročník turnaja o Putovný pohár farnosti sv. Gorazda. Turnaja sa zúčastnili štyri družstvá, ktoré hrali systémom "každý s každým" na dva víťazné sety. Od začiatku bolo jasné, že to nebude len taký ľahký boj o víťazstvo. Aj naše dievčatá v zložení: Soňa Haňová, Ema Králiková, Lucia Jakubíková, Zuzana Hroššová, Ema Režná, Alica Fliegová, Adriana Patrovičová, bojovali zo všetkých síl. Víťaz mohol byť samozrejme len jeden a tým sa stal výber volejbalistov z farnosti sv. Michala Archanjela Urmince. Na druhom mieste sa umiestnila naša farnosť sv. Gorazda, tretie miesto patrilo farnosti Nanebovzatia Panny Márie a pekné štvrté mieste obsadili dievčatá z volejbalového krúžku ZŠ sv. Ladislava. Veľké poďakovanie patrí za organizáciu a mimoriadne dobrý a príjemný priebeh stretnutia pátrovi Robertovi Kurowidzkému z našej farnosti. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník a veríme, že sa nám tak podarí zaviesť tradíciu priateľských stretnutí farností v našom okrese.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Volejbalový