Top oriešky --text

Top oriešky

21.Dec.2016

V utorok 13. decembra sa súťažné družstvo - naši tretiaci a štvrtáci zúčastnili vedomostnej súťaže žiakov základných škôl Top oriešky, ktorú každoročne organizuje mesto Topoľčany. Otázky boli zostavené z rôznych oblastí, aby tak preverili vedomosti a všeobecný prehľad žiakov. Našu školu reprezentovali Liliana Gregušová (4.A), Matej Macko (4.B), Hanka Galovičová (3.A) a Tomáš Ríz (3.B). Ďakujeme súťažiacim za reprezentáciu školy.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Top oriešky