Posvätenie adventných vencov --text

Posvätenie adventných vencov

28.Nov.2016

Čas Adventu je predzvesťou jedných z najväčších kresťanských sviatkov. Vstupom do tohto obdobia bolo posvätenie adventných vencov v našej škole a zapálenie prvej sviece. Tento akt má byť vyjadrením očakávania narodenia Krista a našej nádeje v Jeho príchod. Spolu s vdp. Wieslawom sme sa po požehnaní pomodlili modlitbu Otče náš a naše kroky, teraz už trošku ľahšie, viedli späť do tried.

Posvätenie

Posvätenie adventných vencov