Topvedam --text

16.Nov.2016

Dňa 16. novembra sa v priestoroch ZŠ s MŠ Gogoľová konal 8.ročník žiackej vedeckej konferencie pod názvom ´´TOPVEDAM´´ - Topoľčianski vedátori – amatéri. Podujatie je súťažnou prehliadkou prác, resp. projektov detí materských škôl, žiakov základných škôl a študentov osemročných gymnázií vo veku do 15. rokov. Našu školu reprezentoval Samuel Eliáš Trník s názvom projektu: Animovaný film VLAK. Stačili mu na to kocky stavebnice Lego, mobilný telefón a sám poskladal postavy a stavby. Pomocou kamery v mobile zanimoval príbeh a pomocou PC zvukov z internetu film ozvučil. V tejto súťaži obstál veľmi dobre, obsadil vo svojej kategórii 2.miesto. Samkovi srdečne gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Mgr.Magdaléna Sílešová

16.Nov.2016