Popoludnie v klube dôchodcov --text

Popoludnie v klube dôchodcov

12.Oct.2016

Dňa 12.10. žiaci 9.B triedy - Klára Zámečníková, Lucia Jakubíková, Soňa Haňová, Adam Drahoš a Daniel Krajčo navštívili klub dôchodcov Nádej, ktorý sa nachádza v priestoroch zimného štadióna v Topoľčanoch. Adam Drahoš a Klára Zámečníková predniesli básne a Lucia Jakubíková zahrala na zobcovej flaute. Stará mama Lucii Jakubíkovej, pani Klára Čanigová týmto milým stretnutím spríjemnila popoludnie našej staršej generácií v klube dôchodcov Nádej v Topoľčanoch.

Mgr. Peter Schwarz

Popoludnie