Zbierka - Boj proti hladu --text

Zbierka - Boj proti hladu

22.Sep.2016

Hoci by naša planéta dokázala uživiť omnoho viac ľudí než je na nej obyvateľov, kvôli ľudskej chamtivosti a ignorancii sa tak nedeje. Preto sú hladujúci tohto sveta odkázaní na pomoc nás a tých najmenších, našich detí. Každoročne sa aj naša škola zapája do verejnej zbierky "Boj proti hladu", organizovanej Vincentskou rodinou. Jej cieľom je kúpou medovníkového srdiečka vyzbierať sumu, ktorá trochu zmierni potreby chudobných na Haiti, Hondurase, Ukrajine, v Albánsku, Rusku a na Slovensku. Nebojme sa pomáhať, veď aj z malej iskry môže byť veľký plameň.

Zbierka

Zbierka - Boj proti hladu