Otvorenie šk. roka 2016-17 --text

Otvorenie šk. roka 2016-17

5.Sep.2016

Pod hrejivými lúčmi stále letného slnka sa opäť stretávame pred bránou našej školy. Prázdninové dobrodružstvá, rozbité kolená a zážitky z ďalekých krajín nám ešte stále doznievajú v myšlienkach, zatiaľ čo spolu stojíme pred ďalším rokom plným nádejí. Malí prváčikovia, nesmelo hľadiaci na neznáme tváre, či deviataci, ktorí poznajú všetky zákutia budovy, pred ktorou práve stoja. Sme tu a ďalšie dobrodružstvo sa práve začína. Čo nám prinesie? Čo všetko zažijeme? Aké nové veci sa naučíme? Na odpoveď si chvíľku počkáme, no vieme, že aj tento rok určite bude stáť za to.

Otvorenie

Otvorenie šk. roka 2016-17