Deň Zeme 2016 --text

Deň Zeme 2016

22.Apr.2016

22. apríla si ľudia na celom svete pripomínajú ako Deň Zeme. Ekologicky zameranú akciu v tento deň usporiadala aj naša základná škola. Pri tejto príležitosti žiaci 1. - 4. ročníka realizovali pod dozorom starších žiakov 8. ročníka rôzne environmentálne aktivity. Žiaci 5. - 9. ročníka sa pričinili o poriadok a čistotu okolia školy a okolitých ulíc tunajšej štvrte. Takéto aktivity sú príležitosťou naučiť žiakov žiť v súlade a v harmónii s prírodou na našej Zemi.

Mgr. Emília Andelová

Deň