<--21/919 -->
Úspešné

Úspešné na Hviezdoslavovom kubíne

26.Mar.2024

Dňa 26.3.2024 sa v Koncertnej sále pod radnicou konalo okresné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín. Súťažili v nej aj naše žiačky Tamara Jurenková, Barborka Chudobová, Veronika Poluchová a Andrejka Sitárová. Na úvod prišla deti privítať a povzbudiť primátorka mesta Topoľčany JUDr. Alexandra Gieciová. Odovzdať ceny víťazkám a víťazom prišla prednostka Okresného úradu v Topoľčanoch Ing. Jana Malinková.

Aj našim žiačkam sa podarilo obsadiť v konkurencii výborných recitátorov dve druhé miesta. Tamara Jurenková v 1. kategórii poézia z druhého miesta bola odporučená porotou na postup do krajského kola a Andrea Sitárová obsadila tiež 2.miesto v 3.kategórii v prednese prózy. Srdečne gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy!

PaedDr. Katarína Korecová