Celoslovenská súťaž --text

Celoslovenská súťaž

25.Mar.2023

Sobota, 25.3.2023 bola pre tretiačku Barborku Chudobovú zvláštnym dňom. Prebojovala sa do Bratislavy do celoslovenského kola recitačnej súťaže "...a Slovo bolo u Boha...". Aj napriek neumiestneniu ukázala porote a divákom, že z nej vyrastá šikovná recitátorka, ktorá dokáže svojim prednesom všetkých zaujať, nakoľko sa prednedávnom zúčastnila taktiež krajského kola súťaže v prednese povestí "Šaliansky Maťko". Barborke ďakujeme za reprezentáciu našej školy vo všetkých recitačných súťažiach, obetovaný voľný čas pri nácviku textov a prajeme veľa chuti, radosti a síl do ďalších súťaží.

Mgr. Janette Thomasová

Celoslovenská