Putujeme s Kristom --text

Putujeme s Kristom

3.Mar.2023

Pomazanie popolom na čelo nám má pripomínať našu pominuteľnosť a zároveň nás povzbudzuje žiť naplnený život, pretože nič hmotné si z neho neodnesieme. Takto symbolicky sme počas jarných prázdnin začali pôstne obdobie, ktorého súčasťou sú piatkové krížové cesty pre našich žiakov. Počas nich sa aspoň na chvíľu vhĺbime do seba a v tichu so sklonenou hlavou uvažujeme nad svojimi nedostatkami, skutkami a celým životom.

Putujeme

Putujeme s Kristom