Postup do celoslovenského kola --text

Postup do celoslovenského kola

9.Feb.2023

Dnes sme prežili príjemné chvíle strávené s priateľmi umeleckého slova. Privítali nás, ako každoročne, na pôde ZŠ sv. Don Bosca v Topoľčanoch, kde sa uskutočnilo krajské kolo recitačnej súťaže... a Slovo bolo u Boha... Našu školu reprezentovali 6 žiaci: Barborka Chudobová, ktorá získala vo svojej kategórii 1. miesto a postupuje do celoslovenského kola, Samko Bošanský obsadil 2.miesto ako aj Michaela Belicová, ďalej Sandra Gatciová, Ema Bošanská a Veronika Poluchová. Všetkým srdečne gratulujeme k úspechu a ďakujeme za šírenie dobrého mena našej škole.

PaedDr. Katarína Korecová

Postup