Noc v knižnici 2022 --text

Noc v knižnici 2022

17.Jun.2022

Zo 17. na 18. júna sa na našej škole opäť konala Noc v knižnici. Program pre piatakov pripravili šikovní animátori - naši ôsmaci a deviataci spolu s p. uč. Kupcovou, p. psychologičkou Križmovou a p. knihovníčkou Vatrtovou. Od 16-tej hodiny žiakov čakalo hľadanie známych postáv histórie v areáli školy, zabavili sa pri vodných hrách, pochutili na kotlíkovom guláši a vyskúšali si rôzne tance. Čítanie povestí ich voviedlo do nočnej hry, ktorá bola vyvrcholením celého dňa a overila odvahu i bystrosť všetkých zúčastnených. Neskoro v noci sme sa uložili na odpočinok plní zážitkov a vďačnosti za príjemne strávený čas.

Noc

Noc v knižnici 2022