Fotosúťaž na Duchonke --text

Fotosúťaž na Duchonke

29.Jun.2021

Výlet na Duchonku nebol len príležitosťou na oddych a únik pred horúčavami, ale aj možnosťou prejaviť talent v pozorovaní prírody cez oko objektívu. Do súťaže o naj fotografiu sa zapojili žiaci 5.A a žiak 8. triedy. Všetky fotografie odborne posúdil pán učiteľ Kamenický a tiež prispela svojím laickým názorom pani učiteľka Korecová, ktorá súťaž iniciovala. Cenu z hlasovania žiakov získal Miško Bohát a hlavné ceny v podobe vlastnej fotografie v rámiku na pamiatku získali žiaci:

Samuel Trník - 1.miesto
Sabrinka Oravcová - 2.miesto
Laura Budajová - 3.miesto.

Všetkým aktívnym fotografom ďakujeme a tešíme sa na nové fotografické výzvy.

PaedDr. Katarína Korecová

Fotosúťaž

Fotosúťaž na Duchonke

29.Jun.2021

Samuel Trník - 1.miesto
Sabrinka Oravcová - 2.miesto
Laura Budajová - 3.miesto.

Všetkým aktívnym fotografom ďakujeme a tešíme sa na nové fotografické výzvy.

PaedDr. Katarína Korecová