Rozlúčka deviatakov --text

Rozlúčka deviatakov

27.Jun.2019

Dnešný sviatok Svätého Ladislava bol výnimočným dňom. Počas svätej omše náš duchovný otec páter Wieslaw oslávil 25 rokov kňazstva. Bolo to horko-sladké ráno, kedy sme si uvedomili, že nič netrvá večne a aby človek napredoval, občas musí v jeho živote prísť veľká zmena.

Zároveň sa dnes deviataci našej školy lúčili so svojimi spolužiakmi a učiteľmi. Pred posledným dňom školského roka navštívili všetky triedy a poďakovali učiteľom za ich obetavosť a trpezlivosť, s ktorou sa im venovali, žiakom popriali veľa úspechov a zážitkov, ktoré ich ešte čakajú počas ďalších školských rokov a s hrdosťou im ukázali svoje absolventské tablo, ktoré slávnostne zavesili na čestné miesto medzi ostatné tablá žiakov našej školy. Milí deviataci, prajeme vám šťastný a úspešný štart do života. Dúfame, že nezabudnete na svoju školu, učiteľov a spolužiakov a s láskou a vďačnosťou budete na nich spomínať, tak ako oni na vás. Krásne prázdniny!

PaedDr. Katarína Korecová

Rozlúčka