Záver šk. roka 2016-17 --text

Záver šk. roka 2016-17

29.Jun.2017

Ukončenie školského roka máva dve tváre. Smutnú, pretože deviataci sa lúčia so školou, ktorá ich doviedla na prah dospelosti a veselú, lebo nastávajú dva mesiace prázdnin. Rok plný zmien, dobrých či horších, no napriek tomu nezabudnuteľný. Naše mladé mysle nastupujú na dva mesiace oddychu a budú podrobené skúške uchovať si všetko čo sme sa za rok naučili, no nielen to. Škola je naša druhá rodina, obzvlášť tá naša. Máme tu najlepších priateľov, kamarátov, zažili sme tu tie najkrajšie zážitky, najmä na výletoch, ktoré nám v srdciach zostanú do konca života. Dva mesiace prázdnin sú dlhá doba, no žiaden čas na svete nás neprinúti zabudnúť na to, čo sme tu mali, kým sme boli, kto stál po našom boku a čo si odtiaľto odnášame.

Záver

Záver šk. roka 2016-17