Valentínska pošta --text

Valentínska pošta

14.Feb.2017

14. februára sme si pripomenuli deň sv. Valentína. Deti sa už nevedeli dočkať valentínskej pošty. Celý týždeň mali možnosť vhadzovať svoje Valentínky do pripravenej schránky v školskej knižnici. Bolo ich tak veľa, že sme ich s našimi pomocníčkami Natáliou Žákovou a Laurou Mazáňovou triedili dve hodiny. Nechýbali ani odkazy pre pani učiteľky a pánov učiteľov. Dievčatá sa na chvíľu premenili na valentínske poštárky a rozniesli poštu do správnych rúk. Adresáti mali naozaj veľkú radosť a tak 14. Február nebol pre nich len obyčajným dňom.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Valentínska