Biblická olympiáda ŠK --text

Biblická olympiáda ŠK

11.Jan.2017

Aj tento rok sme sa na našej škole zapojili do súťaže Biblická olympiáda. Tí, ktorí v triednom kole preukázali najlepšie vedomosti z biblických kníh, ktoré sú obsahom tohtoročnej súťaže, sa 9. decembra 2016 zúčastnili školského kola. Víťazmi školského kola sú podobne ako aj minulý rok: na 1. mieste Jozef Mitošinka zo 6.B triedy, na 2. mieste Ivan Galovič zo 6.B, na treťom mieste Matej Godál z 9.A a na štvrtom mieste Peter Porubský z 9.B. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalšom dekanátnom (okresnom) kole.

Mgr. Soňa Košíková

Biblická