Krajské kolo Šaliansky Maťko --text

Krajské kolo Šaliansky Maťko

19.Mar.2024

Utorok,19.3.2024 bol pre Barborku Chudobovú zo 4.B zvláštnym dňom. Keďže nás úspešne reprezentovala v okresnom kole a vyhrala v ňom 1. miesto, mohla sa tešiť na prednes povestí do Nitry, kde sa konalo krajské kolo v Dome Matice slovenskej. Aj keď vo veľmi silnej konkurencii neuspela, ukázala ako dokáže poslucháčov zaujať, upútať svojim prejavom a zo súťaže si odniesť veľa nových skúseností. Barborke ďakujeme za reprezentáciu školy, prajeme veľa radosti a úspechov pri prednášaní rôznych textov.

Mgr. Janette Thomasová

Krajské