Lyžiarsky výcvik na Spálenej --text

Lyžiarsky výcvik na Spálenej

29.Feb.2024

Po roku sa nám opäť naskytla príležitosť zúčastniť sa lyžiarskeho výcviku v zasnežených kopcoch Západných Tatier. Absolvovali ho žiaci 7., 8. a 9. ročníka. Ubytovanie nám poskytol Penzión Kamzík v malebnej dedinke Habovka a lyžiarske stredisko Zverovka Spálená nám ponúklo už jarnú lyžovačku počas celého týždňa, kde sa vystriedal dážď, vietor, hmla i slnko. Na bielych svahoch sme sa vylyžovali do sýtosti a užili si spoločne strávený čas.

Lyžiarsky

Lyžiarsky výcvik na Spálenej