Štvrtáci v škole korčuľovania --text

Štvrtáci v škole korčuľovania

23.Feb.2024

V termíne od 19.2.-23.2.2024 sa zúčastnili žiaci 4.A a 4.B korčuliarskeho kurzu. Denne po troch vyučovacích hodinách nasadli do autobusu, aby už o pár minút stáli na ľade. Začínali cvikmi na stabilitu, rozvíjali obratnosť či zlepšovali rýchlosť pohybu na korčuliach. V závere kurzu potom nemali problém zvládnuť 4 olympijské disciplíny, ktoré pre nich tréneri pripravili. Touto cestou ďakujeme p. zdravotníčke, trénerom Adamovi, Filipovi, Dávidovi, Matúšovi za ich trpezlivosť i p. Gregoríkovi za ponuku školu korčuľovania absolvovať. Štvrtáci si ľad skutočne užili a v korčuľovaní sa zlepšili.

Mgr. Janka Bošanská

Štvrtáci