Úspech našich recitátorov --text

Úspech našich recitátorov

8.Feb.2024

Vo štvrtok 8.februára sa uskutočnil 28. ročnik krajského kola recitačnej súťaže v prednese kresťanskej poézie a prózy. V známom prostredí ZŠ sv. Don Bosca v Topoľčanoch našu školu reprezentovali šiesti žiaci, víťazi školského kola. Štyria z nich získali krásne umiestnenia v konkurencii skúsených recitátorov celého nitrianskeho kraja. Ďakujeme Terézii Jurenkovej - 3.miesto v poézii v 1 kategórii, Barbore Chudobovej - 2.miesto v próze 2.kategória, Samuelovi Bošanskému - 2.miesto v poézii 2.kategória a Andrei Sitárovej 3.miesto v 4 .kategórii próza. Poďakovanie za reprezentáciu patrí aj Anastázii Sobotovej, Veronike Poluchovej a, samozrejme, aj vyučujúcim, ktorí žiakov pripravovali.

PaedDr. Katarína Korecová

Úspech