Vianočné trhy --text

Vianočné trhy

20.Dec.2023

Naša škola tento rok opäť usporiadala vianočné trhy, do ktorých sa zapojili všetky triedy. Každá si pripravila a vyzdobila svoj stánok s domácimi výrobkami, ozdobami, zákuskami, ale i domácou huspeninou, lokšami, klobáskami, jablkami v karameli, chlebíkmi s masťou a cibuľou, medovníkmi, či kávou, teplým čajom a samozrejme nechýbal ani domáci punč. Celý večer tak prebehol v pokojnej a priateľskej atmosfére. Veríme, že všetkým zúčastneným sa takáto akcia páčila a zároveň im ďakujeme za podporu a pomoc.

Vianočné

Vianočné trhy