Mikulášsky deň --text

Mikulášsky deň

6.Dec.2023

Tento rok sa sviatok sv. Mikuláša niesol v duchu spolupráce, pomoci a plnenia úloh, ktoré mali deti priviesť k vytúženej odmene. Na začiatku vyučovania sa všetci rozdelili a vytvorili rôznorodé triedy, v ktorých spolu pracovali žiaci od prvého až po ôsmy ročník. Vytvárali reťaz z dobrých skutkov, vďaka ktorej sa im podarilo neskôr rozozvučať aj kostolné zvony, hľadali indície skryté po celej škole, učili sa spoločne pieseň, ktorú zaspievali aj samotnému Mikulášovi, ktorý na deti čakal spolu s anjelmi v kostole. Každý si z dnešného dňa odniesol sladký balíček, ale našiel si i nových kamarátov a naučil sa spolupatričnosti. Sv. Mikuláš, ďakujeme!

Mikulášsky

Mikulášsky deň