Štyri adventné sviece --text

Štyri adventné sviece

2.Dec.2023

Týmito slovami začínala v sobotu večer 2. decembra svoj prednes štvrtáčka Barborka Chudobová, keď sa so spolužiačkou Nikolkou Vinklerovou zapojili do programu pri zapaľovaní 1. adventnej sviece na topoľčianskom námestí, kde s pátrom Miroslavom, ktorý ich sprevádzal na gitare aj zaspievali adventnú pieseň. Dievčatám aj pátrovi ďakujeme za prejavenú ochotu zapojiť sa do adventného programu, prísť aj napriek nepriaznivému počasiu k veľkému adventnému vencu a takto si pripomenúť blížiace sa najkrajšie sviatky v roku.

Mgr. Janette Thomasová

Štyri