Slávime Venček --text

Slávime Venček

24.Nov.2023

Naši ôsmaci a deviataci sa v piatok 24. novembra začlenili do spoločnosti. Venčekovou slávnosťou rodičom i učiteľom predviedli tanečné zručnosti, ktoré si počas niekoľkých týždňov osvojovali pod drobnohľadom tancmajstra pána Zaťka a zároveň im tak poďakovali za všetko, čo pre nich robia. Valčík, jive či polka, žiadny štýl im už nie je cudzí, čo svojim tancom dokázali aj venčeková kráľovná a kráľ - Viktória Justová a Lukáš Laudon. Veci sa menia a priatelia odchádzajú, no nádherné spomienky nám nikto nevezme. Tento večer nám zostane navždy v pamäti.

Slávime

Slávime Venček