Druhé na OK v stolnom tenise --text

Druhé na OK v stolnom tenise

21.Nov.2023

Dňa 21.11.2023 sa v Stolnotenisovej hale v Topoľčanoch uskutočnilo OK v stolnom tenise chlapcov a dievčat. Zúčastnilo sa 11 družstiev chlapcov a 9 družstiev dievčat. Za chlapcov nás reprezentovali žiaci - Alex Hermann, Adrián Klenovič a Libor Haritun. Dievčatá - Lucia Čižláková, Monika Hudoková a Melanie Hermann.

Výsledky chlapcov v základnej skupine - ZŠ sv. Ladislava - ZŠ Preseľany a ZŠ Horné Obdokovce zhodne 3 - 0. So ZŠ Tríbečská sme prehrali 3 - 1. Obsadili sme druhé nepostupové miesto za ZŠ Tríbečská TO. Výsledky dievčat v základnej skupine - ZŠ sv. Ladislava - ZŠ Hollého a ZŠ Tríbečská zhodne 3 - 1. Znamenalo to postup do finálovej skupiny, kde sme ZŠ Gogolova TO porazili 3 - 1 a ZŠ sv. Don Bosca zase porazila nás, aj naše prvé súperky vo finálovej skupine rovnako 3 - 0. Stala sa víťazom dievčenskej súťaže a naša škola obsadila pekné 2. miesto. Našim mladým športovcom ďakujeme za reprezentáciu školy a dievčatám, aj za skvelé umiestnenie.

Mgr. Peter Schwarz

Druhé