Súperíme v angličtine --text

Súperíme v angličtine

20.Nov.2023

Dňa 20. novembra sa konalo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku, v ktorom spolu súperilo 15 žiakov. Preverili si vedomosti z gramatiky, slovnej zásoby, čítania i počúvania s porozumením, ale i produkcii a interakcii v rôznych situáciách. V kategórii 1B boli takéto umiestnenia: 1. miesto Timea Terlandová 8.A, 2. miesto Nina Gašparíková 8.B, 3. miesto Veronika Justová 9.r. Kategória 1A: 1. miesto Dominik Doležal 7.r., A, 2. miesto Daniela Gajdošová 7.r., 3. miesto Tomáš Fabo 5.B. V kategórii 1C priamo do krajského kola postupuje Alica Krišková 9.r. Srdečne gratulujeme a držíme palce v ďalšom kole.

Súperíme

Súperíme v angličtine