Ako sme si vyrábali Lapbook --text

Ako sme si vyrábali Lapbook

13.Nov.2023

Všetci sme čakali, že Martin príde na bielom koni. To by bolo radosti! Sánkovačka, guľovačka... Martin nechal tátoša v stajni a na radovánky v snehu si ešte budeme musieť počkať. Aj napriek tomu si žiaci v III. A o svätom Martinovi prečítali, porozprávali, a aby to všetko nezabudli, vyrobili si interaktívnu knihu LAPBOOK. Strihanie, vyfarbovanie, lepenie im išlo od ruky a nechýbala ani radosť z vlastnoručne vyrobenej interaktívnej knihy.

Mgr. J. Rumanová

Ako