Sv. omša k mesiacu úcty k starším --text

Sv. omša k mesiacu úcty k starším

8.Nov.2023

Krásne počasie tejto jesene nám umožnilo stráviť s našimi starými rodičmi obzvlásť veľa času. Žiaci a učitelia zo ZŠ sv. Ladislava sa s veľkou radosťou stretli v škole, ale i mimo nej s ochotnými starkými, ktorí prijali naše pozvanie a počas mesiaca október pripravili sebe i žiakom neopakovateľné chvíle, plné múdrosti, nadšenia, športu a radosti. Spoločné zážitky sme nakoniec prezentovali na školskej stránke a na záver sme sa stretli na spoločnej svätej omši v kostole.

Sv.

Sv. omša k mesiacu úcty k starším