Úcta k starším v 8.A --text

Úcta k starším v 8.A

28.Oct.2023

Jedného dňa v mesiaci úcty k starším som sa rozhodol spolu s mojimi spolužiakmi Jakubkom a Simonom navštíviť mojich starých rodičov. Úmyslom našej návštevy bolo hlavne pomôcť, potešiť a uctiť si starých rodičov. Hneď ako sme prišli, sme sa pustili do práce. Našou úlohou bolo upratať, pozametať altánok a vyprázdniť sudy s vodou v záhrade. Pri práci sme sa veľmi zabavili a porozprávali so starými rodičmi. Odmenou za našu vykonanú prácu bol skvelý koláčik a čajík od mojej babiny. Ďakujem za krásne strávený poobedný čas s mojimi spolužiakmi a s mojimi starými rodičmi. Som rád, že sme mohli pomôcť a spríjemniť tak niekomu deň.

M.Bohát, J.Krajčovič, S.Bilík

Úcta