Starým rodičom z lásky od 3.A --text

Starým rodičom z lásky od 3.A

25.Oct.2023

Babička ma naučila variť si čaj s medom.
Opravovať, čo kde treba, to zas robím s dedom.
Moji starkí šikovní sú a všeličo vedia. . .

Tieto úvodné teplé slová zazneli na vystúpení detí, pri príležitosti Mesiaca úcty k starším. Žiaci z III. A si pozvali svojich starých rodičov, aby sa prišli pozrieť na kultúrny program a spríjemnili im popoludnie. Nechýbali krásne básne, piesne a vlastnoručne vyrobené darčeky. Počas programu deti priznali, koľko lásky a nehy skrývajú starí rodičia. A naozaj, veď im to bolo vidno aj na očiach. Bolo vidieť dojatie, slzy, radosť, hrdosť,...sem – tam aj chvenie rúk.

Že neviete prečo sa občas zachvejú?

To sú ale otázky! Tie ruky sa chvejú od lásky!!!

Mgr. Janka Rumanová

Starým

Starým rodičom z lásky od 3.A

25.Oct.2023

Babička ma naučila variť si čaj s medom.
Opravovať, čo kde treba, to zas robím s dedom.
Moji starkí šikovní sú a všeličo vedia. . .

Že neviete prečo sa občas zachvejú?

To sú ale otázky! Tie ruky sa chvejú od lásky!!!

Mgr. Janka Rumanová