Boli sme na anglickom divadle --text

Boli sme na anglickom divadle

20.Oct.2023

Dňa 20.10. sa žiaci 7. ročníka zúčastnili anglického divadelného predstavenia United Neighbours of London pod vedením Divadelného centra Martin. Príbeh upriamuje pozornosť diváka na dobré vzťahy so svojimi najbližšími. Keďže doba, ktorú žijeme, je extrémne sociálna v digitálnom zmysle, chýba jej fyzický kontakt, dotyk, skutočná realita. Toto sa nám herci pokúsili zobraziť vo svojom pútavom činohernom predstavení.

Boli

Boli sme na anglickom divadle