Úcta k starším v 4.B --text

Úcta k starším v 4.B

24.Oct.2023

To, že október je zvláštny mesiac sme si pripomenuli aj v našej triede, keď počas Mesiaca úcty k starším k nám zavítali na návštevu naši starí rodičia a spolu sme zažili veľa krásnych a neopakovateľných chvíľ. Okrem rozprávania o ich detstve , školských časoch a kladení rôznych otázok na ktoré s trpezlivosťou odpovedali, sme spolu s nimi zažili čarovné chvíle pri hraní, kreslení, tvorení príveskov, zdobení koláčikov ,aj rôznych kuchárskych prácach. Naši starkí ďakujeme, že ste si našli čas, zavítali medzi nás a takto sme mohli spoločne stráviť zaujímavé hodiny u nás v našej triede, ktoré aj vám budú pripomínať nami vyrobené a podpísané srdiečka, spoločná fotka v rámiku a zelená kvetinka od nás.

Mgr. J. Thomasová

Úcta