Pripomíname si Európsky týždeň športu --text

Pripomíname si Európsky týždeň športu

28.Sep.2023

ETŠ je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a pohybovej aktivity v celej Európe. Hlavnou témou je výstižné „#BeActive“, ktoré má nabádať k pohybu a zdravému životnému štýlu celoročne. Európsky týždeň športu sa koná od 23. do 30. septembra, a to až v štyridsiatich krajinách Európy. Aj my sme zaregistrovali naše podujatie a stali sme sa tak oficiálne súčasťou celoeurópskej kampane.

Naša škola sa k tejto aktivite pripojila futbalovým zápasom medzi chlapcami v rámci ročníka a zvlášť medzi dievčatami. Futbal hrali proti sebe A a B trieda, čo bolo pre žiakov zaujímavé, nakoľko sa paralelné triedy v telocvični nestretajú. Výsledky Vám priblížia fotografie zachytávajúce odovzdávanie diplomu a sladkej odmeny jednotlivým triedam. Počas všetkých zápasov vládla skvelá atmosféra, súperi boli vyrovnaní a o to väčšia radosť zavládla, ak padol vytúžený góóól.

Mgr. Janka Bošanská

Pripomíname